CEME 5510EA2.5NAIF Mágnesszelep (230V, G 1/8")
Cikkszám:
115173
Raktáron
Házhoz szállítás várható ideje: 2026.05.14
Raktárkészletek
Kecskemét üzlet Raktáron < 10 db
Üzletünkben azonnal átvehető
Budapest üzlet Nincs raktáron
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Központi raktár Raktáron > 10 db
Megrendelheted üzletünkbe vagy házhoszállítással
Részletek
Termék nézet 0Termék nézet 1
Hozd újra formába a kávégépedet a CEME mágnesszeleppel!
Főbb előnyök
Főbb jellemzők
Közvetlen működtetésű, NC kivitel
G 1/8" csatlakozás
szabványos méret, amely egyszerűsíti a beszerelést a legtöbb kávégépbe.
100%-os működési ciklus (ED)
a szelep folyamatos üzemre van tervezve, így a legintenzívebb használat mellett is megbízható marad.
Technikai adatok
GyártóCEME S.p.A.
Gyártói cikkszám5510EA2.5NAIF
Típus2/2 utas, közvetlen működtetésű, NC (normál esetben zárt)
Feszültség230 V
Frekvencia50 Hz
Teljesítményfelvétel13.5 VA
CsatlakozásG 1/8"
Nyomás tartomány0.1 - 3.5 bar
Nyílás átmérő2.5 mm
Maximális közeg hőmérséklet140°C
Maximális környezeti hőmérséklet120°C
Tömítés anyagaFPM / FKM
Származási helyOlaszország
Csomagolás tartalma1 db CEME 5510EA2.5NAIF mágnesszelep
Útmutatók és linkek
    Egyéb tudnivalók
    • Beszerelés előtt a készüléket teljesen áramtalanítani kell!
    • A beszerelést bízd szakképzett személyre!
    • Működés közben a forró felületek égési sérülést okozhatnak!
    Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
    Adatok
    Gyártó:
    Non branding
    Gyártói cikkszám:
    5510EA2.5NAIF
    Teljesítmény:
    13.5 VA
    Hasonló termékek
    Betöltés...
    Csomagajánlatok