AVX EM3202-X51 51mm Hófehérke eszpresszó kávégép (fehér)
Item number:
5000AX
Akció
In stock
6
164.86+VAT=209.38
153.87+VAT=195.42
Házhoz szállítás várható ideje: 2026.05.15
Szállítási díj: ingyenes
Inventory levels
Kecskemet store Raktáron < 10 pcs
Üzletünkben azonnal átvehető
Budapest store Raktáron < 10 pcs
Üzletünkben azonnal átvehető
Webshop warehouse Raktáron < 10 pcs
Details
Termék nézet 0
Válj igazi baristává otthon a Hófehérke kávégéppel!
A minőségi kávézás élményét a rozsdamentes acél portafilter teszi teljessé, amelyet elegáns fa fogantyúval láttak el. Ez nemcsak kényelmes fogást biztosít, hanem tartósságot is garantál, elkerülve az olcsóbb gépeknél megszokott műanyag alkatrészeket. Az 51 mm-es szűrőkosár méret pedig széles körű kompatibilitást biztosít a piacon elérhető kiegészítőkkel, így könnyen fejlesztheted a szettedet.
Főbb előnyök
Főbb jellemzők
Digitális időzítő
3-járatú szelep
Előáztatás funkció
Technikai adatok
GyártóAVX
ModellEM3202-X51
Teljesítmény1350 W
Víztartály kapacitása1,8 liter
Pumpa nyomásamax. 20 bar (olasz ULKA pumpa)
Kar átmérője51 mm
Hőmérséklet szabályozásDual PID (90-95 °C között állítható)
Méretek230 x 278 x 288 mm
Súlykb. 8 kg
Útmutatók és linkek
    Egyéb tudnivalók
    • A fa fogantyút soha ne tedd mosogatógépbe, és ne áztasd vízben!
    • Használat előtt javasolt a rendszer átöblítése tiszta vízzel!
    • A legjobb eredmény érdekében használj frissen pörkölt kávét és minőségi őrlőt!
    Reviews
    Be the first to write a review!
    Data
    Gyártó:
    AVX
    Productnumber:
    EM3202-X51
    Magasság (mm):
    288
    Szélesség (mm):
    230
    Mélység (mm):
    278
    Teljesítmény:
    1350 W
    Similar products
    Loading...
    Bundle offers