Ingyenes házhozszállítás 30 000 Ft-tól!   |   Expressz, akár másnapi kiszállítás!

Nincs vélemény a termékről:0 értékelés

DeLonghi Nespresso Lattissima túlmelegedés elleni védelem - Klixon hőérzékelő (EN 660, 670, 680, 690)

Cikkszám: 
5232118600
A vásárlás után járó pontok: 35 Ft
Raktáron
1 768 Ft
Raktárkészletek
Kecskemét üzlet Nincs raktáron
(Ha Raktáron van, a házhozszállítás: 1-2 nap)
Budapest üzlet Nincs raktáron
(Ha Raktáron van, a házhozszállítás: 1-2 nap)
Webshop raktár 15 db
Az alábbi típusokhoz

Ez a hőérzékelő közvetlenül a pumpán található.

Szállítási tartalom:
1x Pumpa, 240V, 70W, ahogy a képen látható



DeLonghi

EN 660 EX:1 Nespresso Lattissima, EN 660 Nespresso Lattissima, EN 660.R EX:1 Nespresso Lattissima rot, EN 660.R Nespresso Lattissima rot, EN 660_UP Nespresso Lattissima, EN 670.B EX:1 Nespresso Lattissima, EN 670.B Nespresso Lattissima, EN 680.M EX:1 Nespresso Lattissima, EN 680.M Nespresso Lattissima, EN 680.M_UP Nespresso Lattissima, EN 690.T EX1 Lattissima, EN 690.T Nespresso Lattissima

Megbízható Klixon hőérzékelő a kávégép pumpájához, amely 120°C-nál lekapcsol, így megvédi a készüléket a túlmelegedéstől és a leégéstől.
Részletek
Termék nézet 0

Védd meg kávégéped szívét a túlmelegedéstől!

Ha a DeLonghi Nespresso Lattissima kávégéped intenzív használat közben váratlanul leáll, vagy a pumpa nem indul el, gyakran ez a kis alkatrész menti meg a készüléket a nagyobb bajtól. A túlmelegedés elleni védelem egy kritikus biztonsági elem, amely folyamatosan figyeli a vízpumpa üzemi hőmérsékletét. Ez a speciális Klixon hőérzékelő közvetlenül a szivattyúra szerelve látja el feladatát, és azonnal közbelép, ha a rendszer túlforrósodna.

A bimetál technológiának köszönhetően az érzékelő 120°C-os hőmérséklet elérésekor megszakítja az áramkört. Ez a gyors reakció megakadályozza, hogy a pumpa tekercselése leégjen, vagy a belső műanyag alkatrészek maradandó károsodást szenvedjenek. Amint az alkatrész visszahűl a biztonságos tartományba, a védelem alaphelyzetbe áll, így a gép újra üzemkész lesz – feltéve, ha az alkatrész maga nem hibásodott meg véglegesen.

Ez a gyári specifikációknak megfelelő cserealkatrész tökéletesen illeszkedik a Lattissima sorozat EN 660, 670, 680 és 690-es modelljeihez. A csomagban egy darab, a képen látható komplett egységet találsz, amely tartalmazza a hőérzékelőt és a hozzá tartozó, szigetelt vezetékeket a csatlakozókkal együtt. A beszerelése egyszerű, nem igényel speciális szerszámokat vagy forrasztást.

Ne kockáztasd a drága vízpumpa épségét egy elöregedett vagy hibás érzékelő miatt! Ezzel az apró beruházással jelentősen meghosszabbíthatod kávégéped élettartamát és elkerülheted a költséges szervizlátogatásokat. Rendeld meg most, és állítsd vissza készüléked gyári biztonsági szintjét!

Főbb előnyök

  • Maximális biztonság: a 120°C-os lekapcsolási érték garantálja, hogy a pumpa soha ne hevüljön túl a kritikus szint fölé.
  • Költséghatékony védelem: megakadályozza a drága vízpumpa leégését, így megkímél a komolyabb javítási költségektől.
  • Gyári kompatibilitás: kifejezetten a DeLonghi Lattissima szériához tervezve, így garantált a pontos illeszkedés és működés.

Főbb jellemzők

Klixon bimetál technológia
megbízható és gyors reakcióidő a hőmérséklet változásaira.
Szigetelt vezetékek
biztonságos elektromos csatlakozást és védelmet nyújtanak a belső nedvesség ellen.
Sarus csatlakozás
egyszerű, forrasztásmentes beszerelést tesz lehetővé a meglévő kábelkorbácshoz.

Technikai adatok

GyártóKlixon / DeLonghi kompatibilis
Típus2MM T120
Üzemi hőmérsékletmax. 120°C
Csatlakozó típusa6.3 mm-es csúszósaru
KompatibilitásDeLonghi Nespresso Lattissima (EN 660, EN 670, EN 680, EN 690 szériák)
Csomag tartalma1 db hőérzékelő egység vezetékekkel

Útmutatók és linkek

    Egyéb tudnivalók

    • Beszerelés előtt győződj meg róla, hogy a készülék nincs áram alatt!
    • Ellenőrizd, hogy a régi érzékelő valóban 120°C-os (T120) típusú-e!
    Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
    Adatok
    Gyártói cikkszám:
    5213211181
    Teljesítmény:
    70 W-os pumpákhoz
    Gyártói információ a GPSR 19. cikk alapján:
    Gyártó: DeLonghi
    DeLonghi Appliances S.r.l.
    Via L. Seitz 47
    31100 Treviso
    Italy
    E-mail: privatkunden.germany@delonghigroup.com
    Hasonló termékek
    Betöltés...
    Csomagajánlatok
    B-5232118600.jpg
    DeLonghi Nespresso Lattissima túlmelegedés elleni védelem - Klixon hőérzékelő (EN 660, 670, 680, 690)
    1 768 Ft
    Nyelv és pénznem
    Betöltés...
    Betöltés...
    Belépés
    vagy
    Elfelejtett jelszó
    Betöltés...
    Kategóriák
    Menüpontok