Ingyenes házhozszállítás 30 000 Ft-tól!   |   Expressz, akár másnapi kiszállítás!

Nincs vélemény a termékről:0 értékelés

Melitta kompatibilis főzőegység módosított fogantyúval (Bistro, Caffeo CI, Solo szériákhoz)

Cikkszám: 
6779203
A vásárlás után járó pontok: 1 035 Ft
Raktáron
51 755 Ft
Raktárkészletek
Kecskemét üzlet Nincs raktáron
(Ha Raktáron van, a házhozszállítás: 1-2 nap)
Budapest üzlet Nincs raktáron
(Ha Raktáron van, a házhozszállítás: 1-2 nap)
Webshop raktár 15 db
Az alábbi típusokhoz
A módosított főzőegység fejlesztett dugattyúval és tömítéssel rendelkezik. Fontos megjegyzés: Az egyenletes víznyomás elosztás érdekében a belső dugattyú a felső dugattyúhoz lett igazítva.

Melitta

Bistro E960-101, Bistro E960-102, Bistro E960-103, Bistro E960-104, Bistro E960-105, Bistro E960-106, Bistro E960-107, Caffeo CI E970-101, Caffeo CI E970-102, Caffeo CI E970-103, Caffeo CI E970-104, Caffeo CI E970-204, Caffeo CI E970-205, Caffeo CI E970-306, CI Touch F630-101, Gourmet E965-101, Gourmet E965-102, Lattea E955-101, Lattea E955-102, Lattea E955-103, Lattea E955-104, Purista series 300 F230-101, Purista series 300 F230-102, Solo & Milk E953-101, Solo & Milk E953-102, Solo & Perfect Milk E957-101, Solo & Perfect Milk E957-103, Solo & Perfect Milk E957-204, Solo & Perfect Milk E957-305, Solo E950-101, Solo E950-102, Solo E950-103, Solo E950-104, Solo E950-106, Solo E950-107, Solo E950-111, Solo E950-222, Solo E950-333

Frissítsd fel kávégépedet ezzel a továbbfejlesztett, módosított fogantyúval és optimalizált dugattyúval ellátott főzőegységgel!
Részletek
Termék nézet 0Termék nézet 1Termék nézet 2

A kávégéped szíve, most még tartósabb kivitelben

Ha azt veszed észre, hogy a kávéd íze már nem a régi, vagy a gép nehezebben végzi a főzési ciklust, valószínűleg a főzőegység szorul cserére. Ez az alkatrész a kávégéped szíve, ahol a varázslat történik, ezért a kifogástalan állapota elengedhetetlen a tökéletes aromákhoz. Ez a módosított változat kifejezetten a tartósság és a hatékonyság jegyében készült.

A legfontosabb fejlesztés a módosított fogantyú, amely ergonomikusabb kialakítást kapott, így a behelyezés és az eltávolítás sokkal gördülékenyebb. A megerősített szerkezet csökkenti a törés kockázatát, ami a régebbi típusoknál gyakori probléma volt. Ezzel az alkatrésszel hosszú távra biztosíthatod kávégéped megbízható működését.

A technikai újítások nem álltak meg a külsőnél: a belső dugattyú precízen a felső dugattyúhoz lett igazítva. Ez a módosítás garantálja az egyenletes víznyomás-eloszlást a kávépogácsán keresztül. Az eredmény? Gazdagabb crema réteg, intenzívebb ízvilág és optimális extrakció minden egyes csészénél, mintha csak egy új gépet használnál.

A főzőegység kiváló minőségű, élelmiszeripari műanyagból készült, és javított tömítésekkel látták el a szivárgások megelőzése érdekében. A csere folyamata rendkívül egyszerű, nem igényel szakembert vagy speciális szerszámokat. Csak pattintsd ki a régit, és helyezd be az újat, hogy újra élvezhesd a kedvenc kávéidat!

Főbb előnyök

  • Tökéletesített extrakció: az összehangolt dugattyúk biztosítják az egyenletes víznyomást a gazdagabb kávéaromáért.
  • Megerősített kialakítás: a módosított fogantyú strapabíróbb, így ellenáll a napi használatból eredő mechanikai igénybevételnek.
  • Hosszabb élettartam: a javított tömítések és a precíz illeszkedés megóvják a kávégép belső szerkezetét a szivárgástól.

Főbb jellemzők

Módosított fogantyú
Könnyebb kezelhetőség és nagyobb törésállóság a mindennapok során.
Optimalizált dugattyúk
A belső és felső dugattyú összehangolása a maximális ízélményért.
Széleskörű kompatibilitás
Számos népszerű Melitta szériához (Solo, CI, Bistro) tökéletesen illeszkedik.

Technikai adatok

Típusfőzőegység (központi egység)
Anyagaprémium élelmiszeripari műanyag és gumi
Színfekete
Különlegességmódosított fogantyú és javított dugattyú-beállítás
Csomagolás tartalma1 db komplett főzőegység
KompatibilitásMelitta Bistro, Caffeo CI, CI Touch, Gourmet, Lattea, Purista, Solo szériák

Útmutatók és linkek

    Egyéb tudnivalók

    • Behelyezés előtt győződj meg róla, hogy a kávégép alaphelyzetben van!
    • A hosszú élettartam érdekében javasoljuk a tömítések rendszeres kenését élelmiszeripari szilikonzsírral!
    Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
    Adatok
    Gyártói információ a GPSR 19. cikk alapján:
    Gyártó: Melitta
    Melitta Europa GmbH & Co. KG
    Ringstraße 99
    32427 Minden
    E-mail: info@melitta.de
    Hasonló termékek
    Betöltés...
    Csomagajánlatok
    B-6779203.jpg
    Melitta kompatibilis főzőegység módosított fogantyúval (Bistro, Caffeo CI, Solo szériákhoz)
    51 755 Ft
    Nyelv és pénznem
    Betöltés...
    Betöltés...
    Belépés
    vagy
    Elfelejtett jelszó
    Betöltés...
    Kategóriák
    Menüpontok