Ingyenes házhozszállítás 30 000 Ft-tól!   |   Expressz, akár másnapi kiszállítás!

Nincs vélemény a termékről:0 értékelés

Siemens EQ.700 TP707D06 kompatibilis átfolyós vízmelegítő fűtőegység (230V)

Cikkszám: 
12036456
A vásárlás után járó pontok: 1 277 Ft
Raktáron
63 856 Ft
Raktárkészletek
Kecskemét üzlet Nincs raktáron
(Ha Raktáron van, a házhozszállítás: 1-2 nap)
Budapest üzlet Nincs raktáron
(Ha Raktáron van, a házhozszállítás: 1-2 nap)
Webshop raktár 15 db
Az alábbi típusokhoz

Ez az átfolyós vízmelegítő teljesen felszerelve érkezik a szükséges biztosítékokkal, érzékelőkkel és fűtőcsatlakozóval.

Szállítási terjedelem:
1x Átfolyós vízmelegítő, ahogy a képen látható



Siemens

EQ.700 TP707D06 classic

Teljes fűtőegység érzékelőkkel, biztosítékokkal és vezetékezéssel a Siemens EQ.700 kávégépekhez.
Részletek
Termék nézet 0Termék nézet 1Termék nézet 2

Állítsd helyre kávégéped fűtési teljesítményét ezzel a komplett egységgel!

Ha a Siemens EQ.700 kávégéped nem melegíti fel a vizet, hibaüzenetet jelez, vagy csak langyos kávét készít, valószínűleg az átfolyós vízmelegítő egység hibásodott meg. Ez a kritikus alkatrész felelős azért, hogy a víz pillanatok alatt elérje az ideális főzési hőmérsékletet, ami elengedhetetlen a tökéletes aroma kinyeréséhez. A meghibásodott fűtőegység nemcsak a kávé élvezetét rontja el, hanem a gép belső rendszereit is megterhelheti.

Ez a komplett fűtőegység tökéletes megoldást kínál a problémára. Nem csupán egy egyszerű fűtőszálról van szó: a csomag tartalmazza a szükséges hőérzékelőket, biztonsági biztosítékokat és a teljes vezetékezést is. Így nem kell külön bajlódnod az apró alkatrészek összevadászásával, hiszen egyben kapod meg a teljes, beszerelésre kész modult. A piros szövetbevonatú tömlők és a gyári csatlakozók garantálják a pontos illeszkedést és a biztonságos üzemet.

A fűtőegység kialakítása során kiemelt figyelmet fordítottak a tartósságra és a biztonságra. A beépített hőbiztosítékok megvédik a készüléket a túlmelegedéstől, míg a precíz szenzorok folyamatos visszajelzést küldenek a vezérlésnek a víz aktuális hőmérsékletéről. Ez biztosítja, hogy minden egyes csésze kávé pontosan azon a hőfokon készüljön el, ahogy azt a Siemens mérnökei megálmodták.

A csere után kávégéped újra úgy fog működni, mint új korában. Gyorsabban felfűt, stabilabb hőmérsékletet tart, és újra élvezheted a forró, krémes eszpresszót vagy cappuccinót. Válaszd ezt a minőségi alkatrészt, és kerüld el a drága szakszervizi költségeket egy egyszerű, de szakszerű alkatrészcserével!

Főbb előnyök

  • Gyors és precíz felfűtés: biztosítja az optimális főzési hőmérsékletet az iAroma rendszer részeként.
  • Teljes körű biztonság: beépített hőbiztosítékokkal és érzékelőkkel rendelkezik a túlmelegedés megelőzésére.
  • Egyszerű csere: a gyári csatlakozókkal és vezetékezéssel ellátott egység megkönnyíti a szervizelést.

Főbb jellemzők

Komplett szerelvény
Tartalmazza a fűtőtestet, a szenzorokat és a kábelkorbácsot is.
230V-os kivitel
Kifejezetten az európai hálózati feszültséghez és szabványokhoz tervezve.
Tartós kialakítás
Magas minőségű anyagokból és hőálló tömlőkkel készült a hosszú élettartam érdekében.

Technikai adatok

Feszültség230 V
Teljesítmény1500 W
Csomagolás tartalma1 db átfolyós vízmelegítő egység kábelekkel és érzékelőkkel
KompatibilitásSiemens EQ.700 TP707D06 classic és egyéb EQ.700 modellek
Csatlakozókgyári típusú elektromos csatlakozók
Tömlőkhőálló, piros szövetbevonatú magasnyomású csövek

Útmutatók és linkek

    Egyéb tudnivalók

    • Beszerelés előtt győződj meg róla, hogy a készülék le van választva az elektromos hálózatról!
    • Az alkatrész cseréjét javasolt szakemberrel elvégeztetni a biztonságos üzemeltetés érdekében.
    Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
    Adatok
    Áramellátás:
    230 V
    Teljesítmény:
    1500 W
    Gyártói információ a GPSR 19. cikk alapján:
    Gyártó: Siemens
    SEG Hausgeräte GmbH
    Carl-Wery-Straße 34
    81739 München
    E-mail: Corporate.Communications.REU@bshg.com
    Hasonló termékek
    Betöltés...
    Csomagajánlatok
    B-12036456.jpg
    Siemens EQ.700 TP707D06 kompatibilis átfolyós vízmelegítő fűtőegység (230V)
    63 856 Ft
    Nyelv és pénznem
    Betöltés...
    Betöltés...
    Belépés
    vagy
    Elfelejtett jelszó
    Betöltés...
    Kategóriák
    Menüpontok