Ingyenes házhozszállítás 30 000 Ft-tól!   |   Expressz, akár másnapi kiszállítás!

No reviews for this product yet:0 rating

Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040)

Item number: 
143507
Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040)
Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040) Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040) Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040)
Points earned after purchase: 0.06 €
In stock
2.29+VAT=2.91
Házhoz szállítás várható ideje: 2026.06.06
Inventory levels
Kecskemet store Out of stock
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Budapest store Out of stock
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Webshop warehouse Raktáron > 10 db
Az alábbi típusokhoz

Ez az alkatrész a tejcső csatlakozására szolgál, és a csepegtetőtálcán található. Az alkatrész kompatibilis az Ön kávéfőzőjéhez.

Szállítási terjedelem:
1x csőcsatlakozó, ahogy a képen látható



NIVONA

NIVO 8101 - Typ 1040, NIVO 8103 - Typ 1040, NIVO 8107 - Typ 1040

Kiváló minőségű EPDM gumi tejcső tartó a csepptálcához, amely stabil rögzítést biztosít a Nivona NIVO 8000-es sorozatú készülékeknél.
Details
Termék nézet 0Termék nézet 1Termék nézet 2

Tartsd rendben és higiénikusan a tejrendszert ezzel a gyári minőségű tartóval!

Ez a kisméretű, de annál fontosabb alkatrész a Nivona NIVO 8000-es sorozatú kávéautomaták csepptálcájának elengedhetetlen tartozéka. A tejcső tartó feladata, hogy stabilan rögzítse a tejfelszívó csövet, amikor az éppen nincs használatban, vagy amikor a gép az automatikus öblítési folyamatot végzi. A megfelelő rögzítés megakadályozza a cső elmozdulását, így a víz és a tisztítószer pontosan oda kerül, ahová kell.

Az alkatrész speciális EPDM gumiból készült, amely híres kiváló ellenálló képességéről. Ez az anyag remekül bírja a kávégépekben előforduló magas hőmérsékletet, és nem károsítják a rendszeres tisztításhoz használt vegyszerek sem. Rugalmasságát hosszú ideig megőrzi, így nem kell tartanod a repedezéstől vagy az idő előtti elöregedéstől.

A csere folyamata rendkívül egyszerű, és nem igényel semmilyen szerszámot vagy szakértelmet. Ha a régi tartó elhasználódott, meglazult vagy esetleg elveszett a tisztítás során, egyszerűen csak nyomd be az új alkatrészt a csepptálcán található gyári nyílásba. A pontos illeszkedés garantálja, hogy a tartó a helyén maradjon a mindennapi használat során is.

A higiénia kulcsfontosságú a tejes kávéitalok készítésekor. Ez a tartó segít abban, hogy a tejcső vége ne érintkezzen szennyezett felületekkel, és mindig készen álljon a következő krémes cappuccino vagy latte macchiato elkészítésére. A sima gumifelület könnyen leöblíthető, így a tejmaradványok nem tapadnak meg rajta tartósan.

Válaszd ezt a megbízható pótalkatrészt, ha szeretnéd megőrizni Nivona kávégéped gyári állapotát és funkcionalitását. A Typ 1040-es modellekhez tervezett kialakítás biztosítja, hogy ne kelljen kompromisszumot kötnöd a minőség terén. Rendeld meg most, és gondoskodj kávégéped zavartalan működéséről!

Főbb előnyök

  • Stabil rögzítés: biztosan tartja a tejcsövet a csepptálcán az öblítési és tisztítási folyamatok során.
  • Tartós EPDM anyag: kiváló hő- és vegyszerállóság jellemzi, így hosszú élettartamot garantál a kávégép belsejében.
  • Gyári illeszkedés: pontosan a Nivona NIVO 8000-es széria specifikációi alapján készült, így tökéletesen passzol a helyére.

Főbb jellemzők

Rugalmas gumi alapanyag
Könnyű behelyezést és biztos tartást tesz lehetővé.
Hőálló kivitel
A forró vizes öblítések során sem veszíti el a formáját vagy rugalmasságát.
Kompakt kialakítás
Diszkréten simul a csepptálca formájához, nem akadályozza a napi használatot.

Technikai adatok

GyártóNivona kompatibilis
AnyagaEPDM (etilén-propilén-dién gumi)
Színfekete
Alkalmazási területcsepptálca / tejcső rögzítés
Kompatibilis modellekNivona NIVO 8101, 8103, 8107 (Typ 1040)
Csomag tartalma1 db gumicső tartó

Útmutatók és linkek

    Egyéb tudnivalók

    • Behelyezés előtt győződj meg róla, hogy a csepptálca rögzítési pontja tiszta és száraz!
    • A higiénia megőrzése érdekében javasoljuk az alkatrész rendszeres tisztítását langyos, mosogatószeres vízzel.
    Reviews
    Be the first to write a review!
    Data
    Productnumber:
    1040
    Gyártói információ a GPSR 19. cikk alapján:
    Gyártó: Nivona
    NIVONA Apparate GmbH
    Fritz-Haber-Straße 10
    90449 Nürnberg
    E-mail: info@nivona.com
    Similar products
    Loading...
    Bundle offers
    Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040)
    Nivona NIVO 810x kávéautomata tejcső tartó (Typ 1040)
    2.29+VAT=2.91
    Language and currency
    Loading...
    Loading...
    Sign in
    or
    Forgot password
    Cart
    Go to cart
    Loading...
    Categories