IMS Sage / Breville Precíziós Szűrőkosár B62.52TH26E (16-20g / 54mm)
Artikelnummer:
605SA11
Nicht auf Lager
13,17+MwSt.=16,72
Bestandshöhen
Kecskemet-Laden Nicht auf Lager
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Budapester Filiale Nicht auf Lager
Details
Termék nézet 0
Hozd ki a maximumot a Sage kávégépedből! Profi extrakció otthon.
Az olasz IMS, a professzionális kávékiegészítők specialistája, megalkotta a tökéletes megoldást: a B62.52TH26E precíziós szűrőkosarat, amelyet kifejezetten az 54 mm-es portafilterrel rendelkező Sage és Breville modellekhez terveztek. Ez a kosár nem csupán egy alkatrész, hanem egy befektetés a kávézás élményébe, amellyel jelentősen javíthatod az otthon készített eszpresszó minőségét.
A titok a részletekben rejlik. A kosár speciális, henger alakú formája elősegíti a kávépogácsa egyenletes tömörödését. Az IMS exkluzív, szabadalmaztatott perforációs technológiája 583 precízen elhelyezett, 0,30 mm átmérőjű lyukat jelent, amelyek optimális áramlást biztosítanak. A kiváló minőségű, élelmiszeripari AISI 304 rozsdamentes acélból készült kosár felületét többlépcsős eljárással (többek között elektropolírozással) teszik tükörsimává.
Főbb előnyök
Főbb jellemzők
Sage/Breville kompatibilitás
Kifejezetten az 54 mm-es portafilterrel rendelkező Sage és Breville eszpresszógépekhez tervezték.
Szabadalmaztatott IMS perforáció
583 darab, 0,30 mm átmérőjű, precíziós lyuk biztosítja az optimális vízáramlást és a tökéletes extrakciót.
Prémium anyaghasználat
Technikai adatok
GyártóIMS
ModellB62.52TH26E
Kapacitás16-20 g (pörköléstől függően)
AnyagaAISI 304 rozsdamentes acél
KompatibilitásSage / Breville 54mm-es karok (pl. Barista Express, Pro, Touch, Bambino, Infuser)
Javasolt tamper méret53 mm / 53.4 mm
Magasság26 mm
Külső átmérő62.5 mm