IMS Gaggia / Carimali / La Cimbali B682TH24.5M Precíziós Szűrőkosár (16-20 g)
Artikelnummer:
605G2
Auf Lager
14,27+MwSt.=18,12
Házhoz szállítás várható ideje: 2026.05.20
Bestandshöhen
Kecskemet-Laden Nicht auf Lager
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Budapester Filiale Nicht auf Lager
Webshop-Lager Raktáron < 10 Stk.
Details
Termék nézet 0
Tökéletesítsd az eszpresszót az IMS precíziós technológiájával!
Ez a 24,5 mm magas kosár ideális választás a 16-20 grammos adagokhoz, legyen szó közepes vagy sötétebb pörkölésű kávékról. Kompatibilis a legnépszerűbb Gaggia, La Cimbali és Carimali gépekkel, így egyszerűen, egyetlen mozdulattal fejlesztheted otthoni vagy professzionális szettedet.
Főbb előnyök
Főbb jellemzők
Micro-perforáció
641 darab, Ø 44 mm-es területen elhelyezkedő lyuk a precíz áramlásért.
Lekerekített forma
a belső sarkok kialakítása a pogácsa közepére fókuszálja a vízáramlást.
Ridgeless kivitel
a perem alatti horony hiánya megkönnyíti a kosár behelyezését és tisztítását.
Technikai adatok
GyártóIMS
Csomagolás tartalma1 db precíziós szűrőkosár
AnyagaAISI 304 rozsdamentes acél
Magasság24,5 mm
Perem átmérő68 mm
Lyukak száma641
Kapacitás16-20 g
KompatibilitásGaggia, Carimali, La Cimbali, Reneka
Útmutatók és linkek
    Egyéb tudnivalók
    • Használat előtt alaposan öblítsd el!
    • Kizárólag 58 mm-es vagy 58,5 mm-es tamperrel használd!
    • Ellenőrizd a portafiltered mélységét a 24,5 mm-es magassághoz!