ODE 3-járatú mágnesszelep ø 1/8" 24V 8W (31A3AV15)
Artikelnummer:
Auf Lager
37,35+MwSt.=47,44
Házhoz szállítás várható ideje: 2026.05.20
Bestandshöhen
Kecskemet-Laden Nicht auf Lager
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Budapester Filiale Nicht auf Lager
Zentrallager Raktáron > 10 Stk.
Details
Termék nézet 0
Precíziós vezérlés és hosszú élettartam a kávégéped számára!
A 24V DC feszültséggel és 8W teljesítménnyel működő BDA08024CS tekerccsel ellátott mágnesszelep egyszerűen beépíthető a meglévő rendszerbe. Kompatibilis számos Rheavendors modellel (pl. BARISTA, CAFFE EUROPA, LUCE, SAGOMA) és más gyártók készülékeivel, ahol a műszaki specifikációk megegyeznek. A csere elvégzésével nemcsak a gép megbízhatóságát állítod helyre, hanem a befektetésed élettartamát is meghosszabbítod.
Főbb előnyök
Főbb jellemzők
3/2-utas, közvetlen működésű kialakítás
Gyors és azonnali reakciót biztosít a vezérlőjelre, nincs szükség minimális üzemi nyomásra.
FKM (Viton) tömítés
Olasz gyártmány
Technikai adatok
GyártóODE S.r.l.
Típus3/2-utas, közvetlen működésű mágnesszelep
Gyártói cikkszám31A3AV15
Feszültség24V DC
Teljesítmény8 W
CsatlakozásG 1/8"
Nyílás átmérője1.5 mm
Nyomástartomány0 - 15 bar
Közeg hőmérséklet-10°C-tól +140°C-ig
Anyagasárgaréz test, rozsdamentes acél belső alkatrészek
Tömítés anyagaFKM (Viton)
Származási helyOlaszország
Csomagolás tartalma1 db ODE 31A3AV15 mágnesszelep test, 1 db BDA08024CS tekercs
Kompatibilitás (többek között)Rheavendors (0110001072), La Marzocco
Útmutatók és linkek
    Egyéb tudnivalók
    • Beszerelés előtt a rendszert teljesen áramtalanítani és nyomásmentesíteni kell!
    • A szelep működés közben felmelegedhet.
    • Kizárólag a specifikációnak megfelelő feszültséggel (24V DC) üzemeltesd!
    Bewertungen
    Seien Sie der Erste, der eine Bewertung schreibt!
    Daten
    Gyártó:
    RHEAVENDORS
    Herstellernummer:
    31A3AV15
    Teljesítmény:
    8 W
    Ähnliche Produkte
    Wird geladen...
    Bundle-Angebote