ODE LBA05230AS Mágnesszelep tekercs 230V 5W 50/60Hz
Artikelnummer:
Auf Lager
8,55+MwSt.=10,86
Házhoz szállítás várható ideje: 2026.05.20
Bestandshöhen
Kecskemet-Laden Nicht auf Lager
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Budapester Filiale Nicht auf Lager
Zentrallager Raktáron > 10 Stk.
Details
Termék nézet 0
A megbízható működés kulcsa: ODE mágnesszelep tekercs
Főbb előnyök
Főbb jellemzők
100%-os működési ciklus (ED 100%)
IP65 védettségi besorolás
Kompakt méret
A 22 x 29.5 x 27.5 mm-es méreteknek köszönhetően könnyen beépíthető a kompatibilis készülékekbe, helyettesítve a meghibásodott alkatrészt.
Technikai adatok
GyártóODE
Gyártói cikkszámLBA05230AS
Feszültség230-240V AC
Teljesítmény5 W
Frekvencia50/60 Hz
Méretek (Szé x Ma x Ho)22 x 29.5 x 27.5 mm
Védettségi fokozatIP65
Szigetelési osztályF (155°C)
Működési ciklus100%
Anyagapoliamid (PA)
Származási helyOlaszország
Csomagolás tartalma1 db ODE LBA05230AS mágnesszelep tekercs
Kompatibilitás (többek között)Necta (BRIO3, KIKKO), Lavazza (BRIO3), FAS, Wittenborg
Útmutatók és linkek
    Egyéb tudnivalók
    • A beszerelést csak feszültségmentesített készüléken, szakképzett személy végezheti!
    Bewertungen
    Seien Sie der Erste, der eine Bewertung schreibt!
    Daten
    Gyártó:
    NECTA VENDING EVOCA
    Herstellernummer:
    LBA05230AS
    Magasság (mm):
    29.5
    Szélesség (mm):
    22
    Mélység (mm):
    27.5
    Teljesítmény:
    5 W
    Ähnliche Produkte
    Wird geladen...
    Bundle-Angebote